اسکن کف پا در غرب تهران

  1. خانه
  2. مقالات آموزشی
  3. اسکن کف پا در غرب تهران
اسکن کف پا در غرب تهران

اسکن کف پا در غرب تهران در مرکز ارتوپدی فنی رازی (خیابان خلیج فارس) برای ارزیابی و تشخیص مشکلات پا و کف پا انجام می گیرد.

اسکن‌ های سه بعدی پا بسیار دقیق هستند – با دقت 0.4 میلی‌متر. یک مطالعه در سال 2014 نشان داد که اسکنرهای سه بعدی پا نسبت به بسیاری از روش های دیگر دقت بیشتری را نشان می دهند و به همین دلیل از استفاده از اسکنرهای سه بعدی پشتیبانی می کنند.

انواع مختلفی از اسکنرهای سه بعدی پا وجود دارد که برخی از آنها از لیزر یا نور مادون قرمز استفاده می کنند و برخی دیگر از ماتریس پین سه بعدی برای نقشه استفاده می کنند.

پاهای شما روی هر چیزی که بالای آنها قرار دارد تأثیر زیادی می گذارد. ممکن است متوجه آن نباشید، اما بدن شما یک زنجیره جنبشی بزرگ است. همه قسمت های آن به هم مرتبط هستند و یک قسمت دیگر را تحت تأثیر قرار می دهد.

ضعف یا عدم تعادل در پاهای شما می تواند سایر نواحی بدن شما مانند زانوها، باسن و ستون فقرات را تحت تاثیر قرار دهد. وقتی می‌ایستید، راه می‌روید یا می‌دوید، بدن شما در معرض نیروها و وضعیت‌ های طبیعی قرار می‌گیرد که می‌ تواند زنجیره جنبشی بدن شما را تحت فشار قرار دهد.

پاهای شما پایه و اساس کل بدن شما هستند. اگر فونداسیون صاف نباشد یا لرزان باشد، بقیه بدن هرگز صاف نخواهد بود.

دلایل انجام اسکن کف پا در غرب تهران

اسکن کف پا می تواند به متخصص کمک کند تا تشخیص دهد که آیا پاهای شما می‌تواند علت یا عاملی برای مشکل فعلی شما باشد یا احتمالاً منجر به مشکلاتی در آینده شود. سپس او بهتر می تواند تصمیم بگیرد که آیا شما از ارتز سفارشی سود می برید یا خیر.

ارتزهای سفارشی تجهیزات پشتیبانی قابل انعطاف و سفارشی هستند که در کفش های خود می پوشید. آنها تنها ارتز هایی هستند که برای حمایت از هر سه قوس پای شما طراحی شده اند. تثبیت کننده ها قوس ها را متعادل کرده و از آنها حمایت می کنند تا به تراز بهتر مچ پا، زانو و باسن شما کمک کنند و پایه ای محکم برای کل بدن شما فراهم کنند.

اندازه گیری دقیق پاهای شما از اسکن کف پا شما گرفته می شود، بنابراین ارتز شما منحصر به فرد است. محکم و در عین حال انعطاف پذیر، از بدن حمایت می کنند و به پاهای شما اجازه می دهند حرکت طبیعی خود را حفظ کنند.

اسکن کف پا در غرب تهران که در کلینیک ارتوپدی فنی رازی انجام می گیرد به متخصصان ما اجازه می دهد تا سریع و دقیق پاها را اسکن کنند تا دستگاه های ارتوتیک سفارشی متناسب با پای بیمار ایجاد کنند. این نه تنها کار ارتز را ساده می کند، بلکه نتایج با کیفیت بهتر و راه حل راحت تری برای بیمار ایجاد می کند.

 

فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ