اسکن کف پا چیست؟

اسکن کف پا در صورتی که شما با مشکل پا یا مشکل راه رفتن تشخیص داده شده اید. به عنوان بخشی از درمان و برنامه مدیریتی، برای شما توصیه می شود.

به گفته متخصصان پا، ناهماهنگی های ارتوپدی می تواند باعث درد شدید هنگام راه رفتن شود. به خصوص برای آن دسته از افرادی که اغلب مجبورند برای مثال بیش از هشت ساعت روی پای خود بایستند ، می تواند بسیار استرس زا باشد. اما با یک کفی بهینه تولید شده که با اسکن کف پای فرد تطابق داشته باشد، بار یکنواخت روی هر پا قرار می گیرد. این تراز صحیح از آسیب احتمالی ناشی از ناهماهنگی هایی مانند مشکلات لگن جلوگیری می کند.

اسکن کف پا برای شناسایی هر ناحیه با فشار بالا در زیر پای خود، که ممکن است باعث درد شود به متخصص پا و یا متخصص ارتوپدی فنی کمک می کند تا عملکرد پای شما را بررسی کند.

همانطور که راه می روید نتایج اسکن به متخصص ارتوپدی فنی کمک می کند تا برنامه ای برای درمان پای شما تدوین کند.

دلایل نیاز به اسکن کف پا چیست؟

  • گاهی اوقات داده ها ممکن است به کمک به برنامه ریزی جراحی (یا بررسی پا) کمک کند.
  • در دیگر شرایط ممکن است پس از جراحی پا و یا  برای کمک به نسخه ارتز (کفی) توصیه شود.

متخصصان ارتوپدی فنی ما برای ساختن کفی مناسب برای هر پا، پای مشتریان خود را با استفاده از روش‌های مختلف اندازه‌گیری می‌کند، مانند اسکن سه‌بعدی: یک حسگر الکترونیکی کفی، نیروهایی را که مستقیماً روی پا در حین حرکت قدم‌ها وارد می‌شوند، اندازه‌گیری می‌کند. کامپیوتر داده های فشار و خط چرخش پا را با تصاویر سه بعدی ارزیابی می کند. این اطلاعات یک نمای کلی دقیق از توزیع فشار در کل کف پا ارائه می دهد. برای مثال، یک بار اوج یک طرفه را می‌توان با کفی‌های سفارشی با خط نرم به طور مساوی توزیع کرد.

اسکن سه بعدی پا کف پا به ما امکان می دهد سطح بار پا و بافت پوست را تجزیه و تحلیل کنیم. این به ما امکان می دهد تعیین کنیم که کفی های ارتوپدی در کجا باید اثر اصلاحی داشته باشند. سپس داده ها را ذخیره می کند تا بعداً موفقیت درمان را بررسی کند.

مقالات مرتبط :

اسکن کف پا

کفی طبی ارتوپدی

بهترین ارترز کف پای صاف

کفش طبی ارتوپدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ