بهترین ارتز برای کف پای صاف

  1. خانه
  2. مقالات آموزشی
  3. بهترین ارتز برای کف پای صاف
بهترین ارتز برای کف پای صاف

بهترین ارتز برای کف پای صاف

وقتی مشکلات پا دارید، می تواند کل روز شما را خراب کند. تمام روز در محل کار روی آنها می ایستید و رویای رفتن به خانه را در سر می پرورانید تا آنها را سرپا نگه دارید تا کمی آرامش پیدا کنید. اگر از درد پا، به‌ویژه صافی کف پا رنج می‌برید، می توانید با متخصصان ما در مرکز ارتوپدی فنی رازی (ارتوپدی فنی در غرب تهران) مشورت کنید.

صافی کف پا چیست؟

صافی کف پا وضعیتی است که در آن تمام کف پا با کف تماس می‌گیرد، در حالی که به طور معمول باید قوس وجود داشته باشد و فقط بالشتک و پاشنه‌ها کاملاً روی زمین قرار می‌گیرند. کف پای صاف می تواند به دلیل عدم ایجاد قوس در حین رشد در کودکی یا به دلیل ساییدگی یا آسیب در بزرگسالی باشد. صافی کف پا می تواند باعث درد در قوس پا، پاشنه و مچ پا و همچنین مشکلاتی در زانو، لگن و کمر به دلیل الگوهای غیر طبیعی راه رفتن شود. کف پای صاف اغلب با استفاده از ارتز درمان می شود.

بهترین ارتز برای کف پای صاف

ارتز یک وسیله پزشکی است که می تواند با تقویت یا اصلاح عملکرد پا به تحرک فرد کمک کند. استفاده از ارتز به شما این امکان را می دهد که حرکات روزمره مانند راه رفتن، دویدن یا ایستادن را به راحتی انجام دهید. همچنین ناراحتی، التهاب و ناراحتی کمتری را تجربه می کنید. انواع مختلفی از ارتز برای مشکلات پای شما طراحی شده است.

انتخاب ارتز برای کف پای صاف

هنگام انتخاب کفی برای صافی کف پا باید به نکاتی توجه کرد. این موارد عبارتند از انعطاف پذیری، اندازه، حجم، بدون نسخه در مقابل تولید سفارشی و قیمت. هر یک از این ملاحظات در انتخاب نهایی ارتز شما نقش دارد.

انعطاف پذیری یک عامل کلیدی در مورد کیفیت کفی است. اگر به دنبال یک کفی باکیفیت هستید، می‌خواهید که کفی انعطاف‌پذیر باشد اما در جایی که نیاز به حمایت قوس دارد خم نشود. اگر کفی شما خم می شود یا می چرخد، بیشتر برای راحتی طراحی شده است. این راحتی معمولاً یک تعمیر کوتاه مدت است زیرا مواد خراب می شوند. اگر کفی شما توسط قوس خم نمی شود، این کفی است که پشتیبانی می کند.

شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که اندازه صحیح را دارید. اگر یک کفی خیلی کوچک یا خیلی بزرگ بخرید، می توانید احتمال آسیب دیدگی خود را افزایش دهید. اگر کفی شما بیش از حد بزرگ باشد، پای شما در کفش شما احساس گرفتگی می کند. اگر کفی شما خیلی کوچک است، به درستی روی پای شما نمی‌نشیند و در نتیجه باعث حمایت نامناسب می‌شود. بهتر است مطمئن شوید که کفی شما به درستی جا می شود.

در هنگام خرید باید حجم کفی طبی را در نظر بگیرید. سطح تاثیری که برای کفی نیاز دارید تعیین می کند که آیا می خواهید یک کفی با حجم کم یا زیاد داشته باشید. 

متخصصان ما در مرکز ارتوپدی فنی رازی از بهترین مواد اولیه و بروزترین متدها برای تهیه بهترین ارتز برای کف پای صاف بهره می برند.

 

کلمات مرتبط :

ارتز کف پای صاف – ارتز پا – کفی طبی – کفش طبی خوب

فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ