فواید کفی طبی

با بهبود کیفیت زندگی، آگاهی مردم از مراقبت از پا و مراقبت های بهداشتی در حال افزایش است. “کفی”، یک مورد کوچک که قبلا به راحتی نادیده گرفته می شد، به تدریج در دید مردم قرار می گیرد. قابلیت جذب عرق، قابلیت تنفس، کفی های راحت با دوام و شکل پا، به همراه تعداد زیادی کفش ورزشی، کفش های مسافرتی و کفش های معمولی هر ساله در بازار محبوبیت بیشتری پیدا می کنند.

فواید کفی طبی

1. کفی می تواند از سر خوردن پا در کفش جلوگیری کند. بستر کفش در داخل کفش صاف است، اما کف پا صاف نیست، بنابراین هنگام راه رفتن، کف پا در کفش می لغزد و هر قدم کمی تلاش بیشتری را می طلبد، بنابراین پیاده روی طولانی مدت است. آسان برای ایجاد انواع تروما. اما استفاده از کفی های سه بعدی می تواند فضای بین زیره و بستر کفش را پر کند تا از سر خوردن کفی در کفش جلوگیری کند.

2. کفی می تواند پشتیبانی از پا را فراهم کند و ثبات قدم را بهبود بخشد. کفی پوشانده شده با پاشنه می تواند چرخش پاشنه به زمین را در حین راه رفتن کاهش دهد، پاشنه را تثبیت کند و استخوان ریشه را خنثی نگه دارد و در نتیجه خستگی و فشار پا را کاهش دهد.

3. یکی دیگر از فواید کفی طبی کفش خاصیت جذب و کاهش فشار در حین راه رفتن است. دو راه وجود دارد، یکی استفاده از براکت پاشنه فنجانی شکل یا ضربه گیر. ماهیچه هیپرتروفیک پاشنه انسان یک ضربه گیر طبیعی و کاهش دهنده شوک است، به شرطی که با رادیان مناسب براکت لاستیکی سخت یا ضربه گیر مطابقت داشته باشد. می تواند عملکرد خوبی در جذب و کاهش ضربه داشته باشد. مورد دیگر استفاده از مواد نرم مانند ژل، بالشتک هوا و غیره برای جذب ضربه فرود پا است که برای دویدن، بسکتبال و سایر حرکات پرش از ارتفاع مناسب است.

4. کفی ها می توانند وضعیت راه رفتن و ایستادن را اصلاح کنند. این کار کفی های ارتوپدی است. بسیاری از افراد به دلیل عوامل طبیعی و سایر عوامل، ستون فقرات و پاها را صد در صد عمودی هنگام ایستادن ندارند و یا هنگام راه رفتن به چپ و راست تاب می‌خورند. برای مدت طولانی باعث انواع آسیب های استخوانی و مفصلی می شود. با کمک کفی های ارتوتیک می توان وضعیت راه رفتن و ایستادن را اصلاح کرد تا ضربه را کاهش دهد.

 

کلمات مرتبط :

فواید کفی طبی – هزینه کفی کفش – قیمت کفش طبی – ارتوپدی فنی در غرب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ