مزایای استفاده از کفی طبی پا کاهش خستگی پا، ترویج گردش خون و مراقبت های بهداشتی است.

افرادی که اغلب می ایستند و راه می روند (مانند معلمان، پلیس راهنمایی و رانندگی، فروشندگان و ….) اغلب احساس خستگی و ناراحتی یا حتی درد می کنند، زیرا پا معمولاً در شرایط عادی فقط 3 نقطه است و طراحی علمی کفی و کفش طبی بگونه ای است سه نقطه تنش دارای ساختار مشبکی هستند که به طور موثر نیروی پا را کاهش می دهد.

در عین حال، استفاده از کفی طبی قوس پا به طور علمی و موثر پشتیبانی می شود، به طوری که پا از سه نقطه به نیروی کف پا تبدیل می شود و عضلات پا شل می شوند. به طور موثر خستگی پا را کاهش می دهد. به خصوص در افراد میانسال و مسن، ماهیچه ها و رباط های پا شل، خاصیت ارتجاعی ضعیف شده و پد چربی پا نازک می شود، ایستادن یا راه رفتن دشوارتر است و احتمال خستگی بیشتر است و برای پوشیدن کفی مناسب تر است. ساختار مشبک جلوی پا و پاشنه نیز تسکین دهنده خوبی برای ستون فقرات و مغز است.

از آنجایی که کف پا ناحیه بازتابی بافت‌ها و اندام‌های مختلف بدن انسان است، این نواحی بازتابی از طریق نصف النهارها با اندام‌های داخلی در ارتباط هستند، بنابراین پا نام «قلب دوم» را دارد که ارتباط نزدیکی با سلامتی.

مزایای استفاده از کفی طبی

کفی طبی می تواند به طور موثری از قوس پا حمایت کند، گردش خون را به طور موثر تقویت کند، به پاهای گرم و بدنی سالم دست یابد.

کارشناسان می گویند افرادی که دچار درد ساکروم، صافی کف پا، درد پاشنه و … هستند، می توانند بسته به شرایط، کفی طبی را برای استفاده درمانی انتخاب کنند. افراد مبتلا به درد جلوی پا برای پدهای سیلیکونی مناسب هستند. آنها زیر قسمت جلویی پا قرار می گیرند. سیلیکون خاصیت ارتجاعی خوبی دارد و می تواند از پا حمایت کند. فرد قوس بلند، با استفاده از یک پد مخصوص قوس، قرار داده شده در زیر قوس پا در داخل پا، می تواند حمایت متوسط، شوک بافر، بهبود توزیع فشار کف پا، رفع خستگی را فراهم کند. اغلب کفش های صاف می پوشند، درد پاشنه، چربی کف پا لاغر هستند و کسانی که نیاز به انجام کارهای سنگین بدنی دارند باید پاشنه پا را بپوشند تا شوک را در حین راه رفتن کاهش دهند و توزیع فشار در پاشنه پا را تغییر دهند.

 

کلمات مرتبط :

مزایای استفاده از کفی طبی ارتوپدی – قیمت کفی طبی – قیمت کفش طبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ