پروتز زیبایی برای کاربرانی در نظر گرفته شده است که ظاهر زیبایی پروتز را در اولویت قرار می دهند و می پذیرند که قابلیت های عملکردی محدودتری (حمایت از اجسام، نگه داشتن کیف و …) خواهد داشت.

پروتزهای زیبایی برای کاربرانی که انواع مختلفی از قطع عضو داشته اند در دسترس است: بازو، ساعد، دست، انگشتان، پا.

این پروتز انعطاف پذیر اساساً از سیلیکون ساخته شده است.

برخی از پروتزها با یک روکش متحرک پوشانده می شوند که در این صورت کاربر می تواند روکش دیگری را متناسب با رنگ پوست خود انتخاب کند.

پروتزهای زیبایی بسیار متفاوتی وجود دارد و کاربرانی که به دنبال ظاهر واقعی‌ تر هستند، می‌توانند پروتز زیبایی ساخته شده از قالب معکوس اندام مقابل خود را سفارش دهند که یک ماکت عالی ایجاد می‌کند. برخی از پروتزها ممکن است برای مطابقت با رنگدانه های کاربر، با رگه ها و حتی خال های واقعی، سفارشی شوند.

این نوع پروتز ممکن است برای تمام درجات قطع عضو تولید شود:

  • برای انگشتان،
  • برای قطع کامل یا جزئی دست. در برخی موارد می توان یک مفصل انگشت اضافه کرد تا خمیدگی 90 درجه ایجاد کند که برای مثال هنگام تایپ روی صفحه کلید مفید است.
  • برای پروتزهای ساعد و بازو
  • برای پروتز پا یا قطع جزئی

کاربر باید مراقبت روزانه از پروتز را مطابق با دستورالعمل استفاده ارائه شده توسط متخصص پروتز انجام دهد. کاربر باید سالی یک بار برای بررسی کلی و سرویس و نگهداری پروتز ترتیبی دهد که به متخصص پروتز مراجعه کند. اگر کاربران در مورد دستگاه سؤالی دارند، نباید در تماس با متخصص مصنوعی یا پزشک خود تردید کنند.

پروتز زیبایی

پیشرفت در فناوری پروتز باعث می شود پروتز عملکرد طبیعی و زیبایی اندام قطع شده را افزایش دهد. پروتز سیلیکونی سفارشی با عملکرد غیرفعال نقش اصلی را در رضایت این بیماران ایفا می کند. پروتز زیبایی از رنگ و بافت طبیعی بدن طبیعی تقلید می کند. امروزه پروتزهای زیبایی به انتخاب اصلی افراد پس از قطع عضو تبدیل شده است.

تیم پروتز ما در کلینیک ارتوپدی فنی رازی در غرب تهران می تواند پروتزهای مصنوعی را برای شما طراحی کند تا راحتی و عملکرد بهتری با استفاده از مواد سبک وزن و قابل اعتماد داشته باشد. تیم ما از نزدیک با شما همکاری خواهد کرد تا بر اساس سطح قطع عضو، قابلیت‌های عملکردی، اهداف و فعالیت‌هایی که به بهترین نحو از آن لذت می‌برید، پروتزی مناسب برای شما به توافق برسند.

ما در مرکز ارتوپدی فنی رازی اهمیت ظاهر را برای بسیاری از کاربران پروتز درک می کنیم. ما طیف وسیعی از گزینه های پروتز زیبایی را در دسترس داریم که به شما در یافتن راه حل عالی کمک می کند.

پروتزهای زیبایی طبیعتاً منفعل هستند و بیشتر بر روی ظاهر تمرکز می کنند تا ویژگی های عملکردی اضافی. ما می‌ توانیم پروتزهای مختلفی را به شما ارائه دهیم که می‌توانند عملکرد بیشتری را ارائه دهند و در عین حال زیبایی دستگاه را در بالاترین اولویت قرار دهند.

 

فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ