کفی طبی برای کودکان

هنگامی که به دنبال خرید کفی برای کودکان هستید، نوع کفی مورد نیاز کودک شما به چند عامل بستگی دارد:

1. اندازه کفش
2. سن
3. سطح و نوع فعالیت
4. علائم درد فعلی

کفی طبی برای کودکان

سایز کفش:

حتی در بین کفی‌های مختلف کودکان، سایزبندی موجود از سازنده‌ای به سازنده دیگر متفاوت است. به این ترتیب، اندازه کفش یکی از نکات مهمی است که باید در هنگام خرید کفی کودکان در نظر گرفت. نه تنها باید اطمینان حاصل کنید که یک کفی با اندازه کفشی که کودک شما در حال حاضر می پوشد در دسترس است، بلکه باید اطمینان حاصل کنید که کودک شما می تواند همچنان که رشد می کند آن کفی را بپوشد.

سن:

سن فاکتور مهمی است که باید در هنگام خرید کفی طبی برای کودکان در نظر گرفته شود زیرا قوس پای کودک تا سن 6 تا 8 سالگی به طور کامل رشد نکرده است. تا زمانی که قوس پا به طور کامل رشد نکرده باشد، به طور کلی توصیه می شود که یک ساپورت قوس ارتز کودکان را خریداری کنید تا قوس خفیف را ارائه دهید. برای کمک به تراز و قوس پا در این دوره رشد. پس از این سن، حمایت قوس ارتز برای رشد کمتر ضروری است و به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای درد پا، یا به عنوان روشی برای درمان پا درد، بیشتر به کودک شما کمک خواهد کرد.

سطح و نوع فعالیت:

بعد از 6 تا 8 سالگی، برای راحتی عادی روزمره، توصیه می‌کنیم برای کفش کودک خود یک کفی پشتی قوس دار بخرید. این به آنها کوسن و راحتی بیشتری در طول فعالیت های روزمره مانند مدرسه و زمان بازی می دهد. برای کودکانی که با ورزش و سایر فعالیت‌های پرانرژی فعال هستند، پشتیبانی از قوس ارتز توصیه می‌شود تا اطمینان حاصل شود که پا در طول این فعالیت‌ها حمایت و در یک راستا باقی می‌ماند تا از خستگی، درد و آسیب پا جلوگیری شود.

درد پا:

در نهایت، اینکه آیا کودک شما در حال حاضر درد پا را تجربه می‌کند یا نه، باید روی کفی‌ای که خریداری می‌کنید تأثیر بگذارد. تکیه گاه های قوس ارتز کمک می کند تا پا در تمام فعالیت ها در یک راستا و حمایت قرار گیرد و به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای درد پا به خوبی عمل می کند. کفی های بالشتکی راحتی بیشتری را در فعالیت های روزمره فراهم می کنند و اغلب برای بچه ها برای پوشیدن معمولی روزمره راحت تر هستند. با این حال، اگر کودک شما درد در پاشنه یا قوس پای خود را تجربه می کند، مطمئناً باید حمایت قوس ارتز را روی یک کفی بالشتکی در نظر بگیرید.

 

کلمات مرتبط :

کفی طبی برای کودکان – کفش طبی برای کودکان – ارتوپدی فنی در تهرانسر – ارتوپدی فنی در غرب تهران

فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ